Keresés

Keress a cikkek, játékok vagy fejlesztők között.

Keresés...

Kezdj el gépelni a kereséshez

ENTER Keresés ESC Bezárás

Planet of the Apes: Last Frontier

Planet of the Apes: Last Frontier

Mi a véleményed róla röviden?

Megjelenés:
2017. nov. 21.
Fejlesztő:
Kiadó:
Platform:
Irányítás:
Grafika:
Műfaj:
Játékmenet:
Perspektíva:
Magyarítás
Nincs magyarítás.
7,5

Szerkesztői teszt

Megtekintés
6

Olvasói pont

Belépés

Hogy tetszett a játék?

Értékeld a Planet of the Apes: Last Frontier címet!

Leírás

A játék egy évvel a Dawn of the Planet of the Apes (A majmok bolygója - Forradalom) eseményei után játszódik. A történet középpontjában egy csoportnyi majom áll, akik a hitehagyott Koba vezetésével elváltak a többiektől. A majmok és az emberek között még mindig dúl a háború, ezért a Rocky Mountains nevezetű hegységben húzzák meg magukat. Azonban a közelgő tél és az egyre kevesebb élelem miatt kénytelenek közelebb férkőzni a közelben élő emberekhez...

A játék a TellTale és a Quantic Dream által lefektetett narratív történetmesélős technikákra építkezik, ami azt is jelenti, hogy a döntéseinknek nagy súlya lesz a játék végkimenetelét tekintve.

Direkt a játék fejlesztésére létrehozott cég élén Andy Serkis áll, aki nem csak Cézár megtestesítőjeként ismert többek között, hanem a videójáték-fejlesztéshez is van némi köze több Ninja Theory produktumon keresztül.

Kapcsolódó cikkek

Szöveges értékelések

Trishtan

Trishtan

Valódi 3D-s interaktív film

Hozzáadva:

7,5

10-ből 7.5

A Planet of the Apes: Last Frontier fejlesztői meglépték, amit a Telltale csak igen lassan mer bevezetni: elhagyva a felesleges játékos részeket, egy valódi 3D-s interaktív filmet raktak össze, amit talán a stílus legnagyobb rajongóinak érdemes leginkább kipróbálniuk.

Teljes teszt megtekintése
Egyetértek (0) Nem értek egyet (0)
Rowli

Rowli

Ez bizony nem lett fényes

Hozzáadva:

6

10-ből 6

Sajnos több sebből is vérzik ez az alkotás. A grafika néhol gyönyörű, néhol viccesen gyenge. A hangok minősége nagyon alacsony - nem tudom hogy ez csak a teszt példányban van-e így, de végig recsegett az egész játék alatt. A sztori tele van klisékkel és előre kiszámítható. És ami a legrosszabb, hogy az embernek nincs kedve újra végigjátszani és más döntéseket hozni. Az akció jelenetek megvalósítása is nagyon gyenge. A textúrák hol megjelennek, hol eltűnnek. Első próbálkozásnak nem rossz, de a stúdiónak tanulnia kell a hibákból, ha a jövőben még sikeres szeretne lenni.

Egyetértek (0) Nem értek egyet (0)